13 February 2020
Állatorvostudományi Egyetem
Europe/Budapest timezone

"Az elég jó nem elég jó. Mert az elég jó csupán egy a sok közül." - Peter Coughter, The Art of the Pitch szerzője
Egy igazi pitch prezentáció képes megteremteni a tökéletes egyensúlyt a világos információ átadás és az irányított figyelem között. A nyilvános beszéd e rövid formája nagyszerű lehetőséget kínál a jelöltek számára, hogy kiemelkedjenek és bizonyítsák szakmai hátterüket, egyediségüket és kommunikációs képességeiket.

Tudtad, hogy manapság a leggyakoribb állásinterjú feladat az Elevator Pitch?
De mi is az az Elevator Pitch vagy más néven liftbeszéd? Miért ilyen népszerű ez az eszköz az AC-k során manapság? Hogyan strukturáljuk? Mik a lehengerlő Pitch fő alkotóelemei?
Mindezekre a válaszokat, valamint sok más érdekes tényt és tippet ismerhettek meg a workshopon. A résztvevők megadott lépések mentén lehetőséget kapnak arra is, hogy a workshop végére összeállítsák és előadják saját liftbeszédüket.
Előadó: Hanyecz-Zay Linda PCC coach, kommunikációs és leadership tréner, interkulturális kommunikáció dotorjelölt (ELTE)

Starts
Ends
Europe/Budapest
Állatorvostudományi Egyetem
Aula
Registration
Registration for this event is currently open.
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now