13 February 2020
Állatorvostudományi Egyetem
Europe/Budapest timezone

Workshop címe: A sikeres álláspályázás ismérvei

Moderátor: Kriska-Jámbor Judit

Időpontja: délután (pontos időpontja az Állásbörze 2020 weboldalon, a Program menüpont alatt lesz hamarosan meghirdetve)

Helyszíne: Aula karzatán

Csoport létszám: 30 fő

A Workshopról: Interaktív csoportmunkával megbeszéljük a jó önéletrajz ismérveit. Beszélgetünk arról, hogy mire jó a motivációs levél? Személyes és Online interjú - szimuláció

Amiben a Ti segítségeteket kérjük:

Annak érdekében, hogy egy izgalmas workshopot tudjunk szervezni, valós szimulációval, szükségünk van igazi önéletrajzokra. Nézzétek meg a csatolt álláshirdetéseket, és küldjetek próba-önéletrajzot az álláshirdetésnek megfelelően (a két próbahirdetés egyikére), a következő címre: kriska-jambor.judit@univet.hu.

Amennyiben egyetértetek (előzetes egyeztetés után), ezeket az önéletrajzokat használjuk majd fel a workshopon, hogy megnézzük mennyire felelnek meg az álláshirdetésnek.

Starts
Ends
Europe/Budapest
Állatorvostudományi Egyetem
Aula karzat
Registration
Registration for this event is currently open.
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now